Kombi Ducato maxi

Shitet nga: Muhamed 06 Sht 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat ducato viti i prodhimit 1996 2,5tdi reghistrim deri me 12 muj qmimi 3,000e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim