Kombi Mercedes

Shitet nga: A Zogaj 22 Jan 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi Mercedes 309,dupell kabine, i kalter me dy dyer,ne gjendje te rregullt,regjistrim i clajmeruar,pa denim!Bej nderrim me Mercedes 190 ose Material ndertimor ose kamion me kran(ose kiper 6 tonsh)!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim