Kombi VW T4 2.4 Dizel 91

Shitet nga: Asllan 06 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi VW t4 2.4 dizel viti 91 i qlajmrun. pa turbo normal. ne gjendje te rregullt. per me shum info na kontaktoni nr tel 049 611 115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim