Kombi ka regjistrim

Shitet nga: Arton.hoti 04 Sht 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin
Mercedes dizel
Ka regjistrim
Viti.1993
Ne gjendje shum te mir
Per meteper tel.045662540
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim