Kombi t4

Shitet nga: Afrimi 29 Jan 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t4 kombin dizel shum i rujten viti 1997..km i ka 180.mij te kalume...gjinden ne zvicerr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim