Kombin T2 Me 9 Ulse Urgjend

Shitet nga: Kujtim 26 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombin T2 me 9 ulse

Motorin 1.9 diesel I thjesht
Regjistrim edhe 4 muj
Servisi sapo I kryer
4 guma te reja
Edhte shumm ekonomik me dokumenta te garantuar...
Qmimi I diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim