Kompresori 8.8 bar dhe maqina per shpim

Shitet nga: valon hoxha 13 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kompresor , dhe maqin per shpim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim