Korpen e ultes 541

Shitet nga: Labinot 12 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes korpen e ultes 541 ne gjendje shum tmir pa e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim