Kran 1500 kg

Shitet nga: lirind hoti 21 Gsh 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
krani eshte ne gjendje te mire per 8/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim