Kran 6 m

Shitet nga: Labinot 12 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kranin 6 metra per bager 912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim