Kulic te gulldonit

Shitet nga: Beli 24 Shk 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kulic e gulldonit shitet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim