LITAR TERHEQES 2.5 TON 4 METRA 4 EURO

Shitet nga: noli 14 Dhj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
LITAR 4 METER GJATESI. 2.5 TON 4 EURO COPA
044-467-010
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim