LT-35

Shitet nga: Elte ( LT-35 ) 22 Sht 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet LT-35 Diesel 2.5 viti prodhimit 2000 LT. Vetem sa esht ardh nga zvicera. Esht ne gjendje perfekte. Servisi i esht ber ne zvicerr , ka gomat e reja njashtu eka edhe rimorkion e re te pa perdorur nga alumini . Mundesi ndrrimi me SKELE. LAYHER OSE TOBLER te gjith te interesuarit mund te lajmerohen ne numer te telefonit +38649300661 . Ju faliminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim