Liebherr 912

Shitet nga: Labinot 27 Dhj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 912 litronik ne gjendjebte mir veq ni vit pun ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim