Liebherr rreth i 912 ne gjedhje tip top

Shitet nga: xxxx 24 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kupolla e eskavatorit Liebherr 912 viti 87 ne gjendje perfekte per inofrmata te me shumta na kontaktoni ne numrin ton 044473830
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim