Liebherr

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: elshani 27 Tet 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet bageri Liebherr 902 Litronic.ne gjendje shum te mir teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim