Lug per bager

Shitet nga: Edi 15 Dhj 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes lugen per bager . Luga eshte mbi 7 ton , eshte e gjër 45 cm dhe eshte pothuajse e pa perdorur .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim