Luge automatike

Shitet nga: Besim 22 Jan 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes lugen automatike e cila eshte per traktora dhe per shume Pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim