Luge ngarkuse per 541 ult

Shitet nga: Labiontkryeziu 12 Shk 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes korpen e 541shit shum e mir pa e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim