MAN TGX 18.440 - viti 2008

Shitet nga: xxx 11 Gsh 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
KAMIJONI ESHT NE GJENDJE TE REGULLT
GJINDET NE GJERMAN esht ne emrin tim personal per me shum info kontaktoni ne tel 044 108 122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim