MAN KAMION

Shitet nga: LIRI 01 Mar 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamion MAN 26 372 ne gjendje te mir per punë.Per me shum informata na kontaktoni ne numrat:049 819 788 044 958 970.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim