MAn 8.150 kiper

Shitet nga: Edon 14 Jan 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamjoni man 8.150 kipet ne gjendje te mir me mundesi nderrimi me vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim