MERCEDES 1722

Shitet nga: Selmon Gashi 01 Shk 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES MERCEDES 1722 ESHT SHUM I RUJTEN NUK KA DEFEKT SERVISET E KRYERA ME RREGULL GJINDEM KRUSHE MADHE -RAHOVEC KAMIONI ESHT I VITIT 1991 I REGJISTRUN GUSHT 2016 TE KALURA I KA 300.000 DIZELL SHUM NGJENDJE TE MIR PRES BLERS SERIOZ NDRRIM NUK BEJ JU FLM PER MIRKUPTIM 044203841
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim