MERCEDES-BENZ SPRINTER KOMBI ME FRIGO

Shitet nga: Emir 11 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes kombi me frigo sprinter 208. Ne gjendje shum te mire,frigoja punon dogana pagune i qlajmruar. Kemi edhe SPRINTER ne gjendje te jashtzakonshme 212 i regjistruar deri ne shtator. Na kontaktoni 044 484 766
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim