MERCEDES SPRINTER ME FRIGO

Shitet nga: Emir 16 Sht 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes-Benz kombi Sprinter 208 me frigo(termoking) pa motor
Frigo ne funksionim perfekt.
SHITET URGJENT!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim