Makine per Terheqje

Shitet nga: Aid Badalli 18 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Makina per terheqje ne gjendje te mire pune gjendet ne prizrene per me shume informata kontaktoni ne kete numer 044 261 101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim