Malsi

Shitet nga: Man 21 Gsh 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin man 27-422 viti 1993 esht ne gjendje tmire regjistrim edhe nje muaj
Ne ipotek nuk esht nemer tim ekam ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim