Man

Shitet nga: Petrit 19 Jan 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet shleperi me gjeth kolic man 19 403
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim