Man 464 viti 98

Shitet nga: Vedati 16 Dhj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin man 464 viti 98 ne gjendje shum te mir pune qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim