Man shleper 403

Shitet nga: Dionis@domain.com 05 Shk 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet man shleper 403 gjendje t mir i qlajmruar
Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim