Man

Shitet nga: shpetim 05 Dhj 03:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Man 460 n gjendje t rregullt teknike ka rotarder tempomat klim 1 vit regjistrim Ka goma t reja 2 klipa per kiper etj etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim