Man19.403

Shitet nga: Petrit 04 Mar 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet shleperi 19.403 me gjeth kolic ne gjendje te rregullt i regjistruar sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim