Menzi muck

Shitet nga: Besart 05 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten dy bagera ,te dy bagerat Kan 7 korpa,jan ne gjendje te rregullt,te ardhura nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim