Menzimuck

Shitet nga: Besart 09 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes dy bagera jan gjendje te rregullt nuk Kan punu kosov te ardhur nga zvicrra njani eka klipin te korpa qe kthehen korpat anash plus tri korpa edhe tjetri ika 4 korpa
Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim