Mercedes 13-17

Shitet nga: Al 16 Nën 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te rregullt viti 1990 Qmimi me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim