Mercedes 207D

Shitet nga: Arsim 12 Jan 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Kamionet mercedes-benz207D ne gjendje te mir motorrike po ashtu edhe pjeset xhenerike shum ne gjendje te mir me regjistrim edhe 7 muaj shitet per arsye mos perdorimi pres bleres serioz
Mund te kontaktoni ne Wiber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim