Mercedes 307 D

Shitet nga: Egzon 20 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Shitet Kombi Mercedes 307 D ne gjendje shum te mir
Viti i prodhimit 1989
Kapaciteti 2350
Ngjyra e kalter e Mbyllur
Pesha maksimale 1435
Pesha e automjetit 1765
Kilometrazhi 299500

Arsyle e shitje esht se e kam ble 1 Sprinter

Pa regjistrim qmimi 2500 me regjistrim 2800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim