Mercedes 408

Shitet nga: Meti 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 408 viti 95 me dogan te pagune homologim kulic 3,40 maksi hidrolik per me shum info kontakto ne tel ne nr 044-338-026 ose 044-887-345
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim