Mercedes 409 kiper

Shitet nga: Sejar 05 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet mercedes 409kiper ngjendje shum tmir disel kiperi punon shum mir kamioni osht dupllak osht i qlajmruar muni me regjistru menjeher qmimi me marveshje per ma shum info:044216485
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim