Mercedes 508

Shitet nga: Al 16 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje te rregullt Qmimi me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim