Mercedes Benz - DAIMLERCHRYSLER

Shitet nga: Besim 09 Jan 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamionet Mercedes SPRINTER 311 CDI -
Viti prodhimit 2001, motorri 2.2 cm3, ne gjendje perfekte
Sprinteri eshte Pa Dogane i posardhur nga Zvicrra

QMIMI SIPAS MARRVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim