Mercedes Benz 508 D

Shitet nga: Astrit Hasani 04 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Kamionin Mercedes Benz 508 D
viti i prodhimit 1982
Kamioni Vozitet me kategorin B
Eshte ne Gjendje te regullt
Regjistrimi i skadum, i qlajmruar
per me shum informata kontakto ne telefonin 045624272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim