Mercedes Benz-Sprinter 311 CDI. 2003

Shitet nga: ........ 02 Tet 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Benz Sprinter 311 CDI.Viti i prodhimit 2003.Ne gjendje te shkelqyshme teknike dhe optike .I posardhur nga Gjermania.Me110 mij km me liber servisi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim