shlep m kran hiab Autobrajte ateco 1023 2002

Shitet nga: Auto S-I Trucks cranes " 02 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 1023
shitet ateco 1023 2002 me kran HIAB viti 2008 me 3 dalje idhaulike karoceri gjermane 6 metra ne gjendje shum te mire .me dogane te paguar gati per cdo lloj prove .per me teper na kontaktoni në 00355682004563 ose 00355684013373 Viber 00355695368886.ne facebook Auto S-I Trucks cranes .ndodhemi ne shqiperi ju mirepresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim