Prekolic

Shitet nga: Vikie 25 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 13-20
Shitet prekolic me dogan te pagune mund me bajt 18 Ton eshte e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim