mani prizren

Shitet nga: ardian 06 Pri 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 16-25
eshte shum i mire per ngarkim

ngjyre i kalter

i lehte per tu perdorur

asgje te prishur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim