shitet kran PALFINKER PK 17000 viti 2002

Shitet nga: Auto S-I Trucks cranes . Dje 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 18-24
shitet kran PALFINKER PK 17000 4 dalje idhaulike viti 2002 ne gjendje shum te mire .ndodhemi ne shqiperi .numër telefoni 00355682004563 00355684013373 . .Viber 00355695368886.ne facebook Auto S-I Trucks cranes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim