KAMION

Shitet nga: imer 16 Mar 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-29
ne gjendje te regullt teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim