KAMION

Shitet nga: Imer 18 Mar 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-29
Ne gjendje te rregullt teknike bajm ndrrim me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim