Kamion

Shitet nga: imer 20 Mar 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 26-29
ne gjendje te rregullt teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim